• Strona główna
  • W celu wymiany wyświetlacza LCD Xgody D22 ekran dotykowy Digitizer Assembly

  • Ekran: > 3"
  • Materiał: IPS
  • Typ Ekranu Dotykowego: Pojemnościowy Ekran
  • Numer Modelu: Dla Arbutus Max 8S
  • marka: ZLHXC
  • Typ: Digitizer LCD i ekranu dotykowego
  • Zestaw wyświetlaczy LCD: TAK

Dla wyświetlacza LCD XGODY D22

XGODY D22 LCD Display With Touch Screen Digitizer Assembly With Replacement Tools+3M Sticker Highquality,Competitive Price With Good Customer Service Professional QC Team and Great Packaging Large quantity in stock Buy more than two pieces, we give big discount welcome to contact us.Jeśli warsztat lub handel hurtowy.proszę, skontaktuj się z nami.

Posprzedażowa Obsługa Klientów

Posprzedażowa Obsługa Klientów 1.Dziękuję za wasze zamówienia z powodu twojego zaufania,jeśli masz jakiekolwiek problemy ,skontaktuj się z nami.Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać swój problem. 2.Jeśli masz jakieś problemy,proszę nie otwierać spór.sprawdzimy przyczynę, i właściciel sklepu.Jeśli jest to nasz problem, weźmiemy na siebie odpowiedzialność.Nie martw się o to. 3.Jeśli nie profesjonalnego Fachowca,prosimy zwrócić się do warsztatu, i oni pomogą ci najpierw sprawdzić.jeśli jest ok, to proście je zainstalować go.proszę nie instalować, a potem powiedzieli, że to nie jest normalne.bo trzeba zapłacić za wymianę telefonu. 4.szczegóły będziemy doświadczać go.jeśli części mają problem, to prosimy o kontakt, jesteśmy w 48 godzin.

Narzędzia serwetki naklejka 3M w prezencie

Narzędzia serwetki naklejka 3M w prezencie Oferujemy również tylko jeden zestaw prezentów, Jeśli kupisz więcej niż jeden,oferujemy także jeden zestaw prezentów.Narzędzia to prezenty nie możemy tego zagwarantować Nie możemy zapewnić nastawczy wideo, trzeba znaleźć wideo z youtube.

Zadowolenie Daj Nam 5 Gwiazdek

Zadowolenie jest dla nas bardzo ważne, proszę, nie pozwól nam ujemnego sprzężenia zwrotnego( jedna gwiazda,gwiazdy, trzy gwiazdki-to wszystkie negatywne opinie) Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami, zanim wystawisz nam negatywny komentarz.Proszę dać nam 5 gwiazdek DSR (szczegółowe oceny sprzedawców), napisz do nas, zanim otworzyć spór i negatywną opinię.czasami nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na twoją pocztę szybko z powodu wielu skrzynek potrzeb odpowiedz i strefa czasowa jest inna.proszę, pomóż mi zrozumieć, a my damy ci odpowiedź.

Dostawa i śledzenie

1.organizujemy wysyłkę w ciągu 24 godzin do 5 dni roboczych (wyłączając weekendy i święta) po dokonaniu płatności, potwierdzoną Quarelle.pl. 2.będziemy używać standard Quarelle.pl czy od razu wysyłać produkt niż 2kg 3.Jeśli nie otrzymasz go w ciągu czasu dostawy.proszę o kontakt.poproś, aby nas odnowić dostawy lub sprawdzić przyczynę.

Nasze Opakowania

Stosujemy solidne pudełko z pianki,anty-szkoda, bardzo dobrej jakości pudełko aby układać przesyłkę.zapakuj dobrze dla klienta.

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: Y19, ekran dotykowy, aby xgody, ekran android, smartfon xgody x17, dotyk do telefonu, galaxy a9 pro lcd, wyświetlacz xgody x15s, smartfon xgody x15s, Dotyk, smartfon xgody matex.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.