• Strona główna
 • Ładowarka samochodowa чашечного typu Wszystkie modele podwójny kabel USB wielofunkcyjny 2-gniazdo zapalniczki do większości przenośnych urządzeń w samochodzie

 • Umieszczenie na pojeździe: /
 • Nr Części Wymiany: /
 • Długość Produktu: 8.1cm
 • Wysokość Produktu: 6
 • Rodzaj Materiału: //
 • Kraj/region produkcji: /
 • szczególne cechy: Zapalniczka
 • Szerokość Produktu: 6.8cm
 • Inny Numer Części: /
 • Waga Produktu: 200g
 • Nr Części Producenta: /

Punkty Uchwytu:

1、elegancki design w kształcie filiżanki: 2-żeński adapter do gniazda zapalniczki, przeznaczony do zabudowy w samochodowy uchwyt na kubek, oszczędzając miejsce i robi twój samochód jest o wiele schludniej.Funkcjonuje on jako doskonały ładowania hub w podróży, może jednocześnie ładować telefony lub inne urządzenia zarówno dla was jak i dla waszych rodzin nawet na tylnym siedzeniu, zapobiegać podrażnienie brudne przewody i gniazdka ładowarki.

2、2 gniazdo zapalniczki: zapewnia całkowitą moc do 80 W (40 W moc na maksimum dla każdego gniazda), obsługuje jednoczesne zastosowanie do większości przenośnych urządzeń w samochodzie, takich jak GPS, dash-cam, oczyszczacz powietrza, nawigacja satelitarna, ręczny, odkurzacz samochodowy, nawilżacz powietrza w samochodzie 12V/24V.

3,podwójne porty USB: 2 standardowe porty USB pozwalają szybko ładować 2 urządzenia jednocześnie(Max 5 w,3.1 a), wsparcie dla iPhone 8 X 7 plus 7 6 S 6 Plus, iPad Air, Mini, Samsung Galaxy S7 S6 edge S5/Tab, Nexus 5X 6P, LG, Sony, Moto, Kindle i innych urządzeń USB.

4,przełącznik wł./wył.: oddzielny przełącznik on/off dla każdego gniazdka.Po prostu naciśnij przycisk, aby włączyć lub wyłączyć urządzenie, nie trzeba włączać i wyłączać je, przedłużając żywotność urządzenia i oszczędzając energię.Można się skupić, aby się poruszać, nie odwracać uwagi od innych rzeczy.

5、LED Voltage Display: podłączony do gniazda zapalniczki samochodowej, dioda led włączy się, kontrolując napięcie akumulatora samochodu w czasie rzeczywistym.To będzie migać, gdy napięcie nie mieści się w normalnym zakresie, wygodnie sprawdzić w dowolnym momencie, aby zapobiec uszkodzeniu samochodu podczas jazdy.Wbudowany bezpiecznik 7A i obwody zabezpieczające chronią go przed przeciążeniem i zwarciem.

Parametry:

Nazwa produktu: ładowarka samochodowa typu kubki

Wejście: 12-24 v dc

Wyjście: 5V/wyjście USB 3.1 A

Prąd wyjściowy: 3100 (ma)

Wymiary produktu: około 8,1 × 6,8 × 6 cm/3.19*2.68*2.36 w

Temperatura pracy:

Kolor: czarny

Opakowanie: kolorowe pudełko opakowanie, 0,23 kg / sztuka

Obowiązujące modele: wszystkie modele

Cechy produktu: ładowarka samochodowa, zapalniczka jeden na dwóch

Cechy:

1.elegancki design w kształcie filiżanki: 2-żeński adapter do gniazda zapalniczki, przeznaczony do zabudowy w samochodowy uchwyt na kubek, oszczędzając miejsce i robi twój samochód jest o wiele schludniej.Funkcjonuje on jako doskonały ładowania hub w podróży, może jednocześnie ładować telefony lub inne urządzenia zarówno dla was jak i dla waszych rodzin nawet na tylnym siedzeniu, zapobiega podrażnieniom brudnymi kable i adaptery, ładowarki.

2.2 gniazdo zapalniczki: zapewnia całkowitą moc do 80 W (moc maksymalna 40 W do każdego gniazdka), umożliwia jednoczesne korzystanie z większości samochodowych urządzeń przenośnych, takich jak GPS, Dash Cam, oczyszczacz powietrza, nawigacja satelitarna, ręczny, odkurzacz samochodowy, nawilżacz powietrza w samochodzie 12V/24V.

3.dwa porty USB: 2 standardowe porty USB pozwalają szybko ładować 2 urządzenia jednocześnie(Max 5 w,3.1 a), wsparcie dla iPhone 8 X 7 plus 7 6S 6 Plus, iPad Air, Mini, Samsung Galaxy S7 S6 edge S5/Tab, Nexus 5X 6P, LG, Sony, Moto, Kindle i innych urządzeń USB.

4.przełącznik wł./wył.: oddzielny przełącznik on/off dla każdego gniazdka.Po prostu naciśnij przycisk, aby włączyć lub wyłączyć, nie ma potrzeby włączać i wyłączać swoje urządzenia, przedłużając żywotność urządzenia i oszczędzając energię.Można się skupić, aby prowadzić samochód, nie odwracać uwagi od innych rzeczy.

5.wyświetlacz led napięcie: podłączony do gniazda zapalniczki samochodu, dioda led włączy się, kontrolując napięcie akumulatora samochodu w czasie rzeczywistym.To będzie migać, gdy napięcie nie mieści się w normalnym zakresie, wygodnie sprawdzić w dowolnym momencie, aby zapobiec uszkodzeniu samochodu w drodze jazdy.Wbudowany bezpiecznik 7A i obwody zabezpieczające, które zapobiegają jego przeciążenie i zwarcie.

Lista:

Чашечное ładowarka*1

Kolorowa Skrzynia*1

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: ładowarka samochodowa telefon, Ładowarka, 12 ładowarka samochodowa, ładowarka samochodowa usb, дексп Ursus Glass, klejowa płyta, Ładowarka 5a dla huawei honor, samochodowa, kabel do sony xperia xa1, Ładowarka samochodowa 12v.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.