• Strona główna
  • 31 szt. dla dzieci zestaw narzędzi inżynier role zabawka plecak symulacja budowa Narzędzia Akcesoria zabawki udawać Playset

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Dowód: NIE
  • Materiał: Plastik

[2-w-1 zabawka plecak] Dobrze przemyślany dzieci zabawki plecak posiada trzy tryby pracy, które można przekształcić w torebce, plecaku lub inżynierii instrumentalny stół.Stylowy plecak 2-w-1 można przekształcić w zabawki, stolik w ciągu kilku sekund.Genialny sposób przechowywania, łatwo przełączane.Zabawa nie ma granic, spróbuj zabawy w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu.

[Ekologiczny plastik]bezpieczeństwo i zdrowie dzieci są priorytetem.Nasze inżynierii role playing zestawy zabawek ściśle wykonane z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego, a jasna i żywa kolorystyka jest bardzo ładna.Nie zawiera bisfenolu A, niegustowny, stanowczy, антикапель, gładki w dotyku, bez zadziorów, nie zaszkodzi skórze dziecka i nie zagraża jego zdrowiu.

31 akcesoria do modelowania pobudzają entuzjazm dzieci i pozwalają im przeżyć życie zawodowe inżynierów i stolarzy.Имитируемую elektryczną piłę można obracać naciskając na nią, że naprawdę symuluje tnąca stan elektrycznej piły.W tym samym czasie ma też wiele narzędzi i rekwizytów, takich jak śruby, młotki, klucze, drzewo itp. narzędzia Te mogą dać dzieciom wyobrażenie o pracy Stolarzy i inżynierów.

[Wygodne Przechowywanie] To zestaw zabawek, narzędzi, a także torba do przechowywania.Powiesić inżynierskie narzędzia z hakiem na górną część produktu, która nie zajmuje miejsca i jest wygodny w użyciu.W dolnej części zabawki stolika jest miejsce do przechowywania zabawek.Po tym jak dzieci skończą grać, mogą zapakować rekwizyty i umieścić go w plecaku, który może uprawiać u dzieci dobry zwyczaj organizować i przechowywać.

[idealny prezent]fabularne szczegóły, które opracowaliśmy dla inżynierii gier, przyniosą dzieciom ekscytujące doświadczenie, zaspokoją ich naturalną ciekawość i pomogą im wzmocnić swoją wiedzę na temat codziennych narzędzi.Można go używać do oświecenia zagadek, stymulacji sensorycznej, rozrywki i edukacji.W tym samym czasie może przyczynić się do komunikowania się rodziców i dzieci w grach rpg.

rozmiar:45 x 37,5 x 29,5 cm

Materiał:plastik

kolor:jak pokazano na rysunku

Zawartość Opakowania:

31 x inżynieria akcesoria do narzędzi

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: prace dzieci, skrzynia na zabawki, budowlane dziewczyny, zestaw narzędzi mały, plecak kuchenny, człowiek z plecakiem do narzędzi, narzędzie do naprawy zabawki, zestaw gier dla dzieci, ogrodowy dziecko, zabawka Doctor who.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.