• Strona główna
  • Automatyczny Dozownik Pasty Do Zębów Zestaw Słomy Pszennej Szczoteczki Do Zębów Uchwyt Uchwyt Uchwyt Uchwyt Wytłaczania Akcesoria Łazienkowe

  • Lista Produktów: 1 * Dozownik Wyciskarki Do Soków Pasty Do Zębów
  • Materiał: Plastik
  • Waga: about 129 g
  • Rozmiar: 11.4*7*6cm
  • Cecha 1: Dozownik Wyciskarki Do Soków Pasty Do Zębów

Automatyczny Dozownik Pasty Do Zębów Zestaw Słomy Pszennej Szczoteczki Do Zębów Uchwyt Uchwyt Uchwyt Uchwyt Wytłaczania Akcesoria Łazienkowe

Dane techniczne:

Materiał: PP + pszenna słoma materiał

Kolor: Jak Pokazują Zdjęcia

Rozmiar: 11.4*7*6 cm

Waga: około 129 g

Pakiet Zawiera:

1 * Dozownik Wyciskarki Do Soków Pasty Do Zębów

Opis:

Ten wyjątkowy automatyczny dozownik pasty do zębów wykorzystuje technologię próżniową, przekazy ostatnią kroplę pasty do zębów i unika bezpośredniego dotyku, pozostaje ekonomiczne, higieniczne i wygodne.

Wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS i słomy pszennej, który jest niezawodny i trwały, bezpieczny w użyciu.

Bezkontaktowa praca i wolny ściskanie rąk, aby uzyskać pastę do zębów bardziej dokładne i stabilne, dorośli i dzieci bardzo nadają się do użytku.Pozwala dzieciom samodzielnie rozprowadzić pastę do zębów, bez tworzenia bałaganu.

Połączenie za pomocą magnesu można łatwo zdjąć pokrywę w celu wymiany pasty do zębów i czyszczenia, gdy pokrywa jest zainstalowany, automatycznie nie spadnie.

Sama jego wydajność, jak metody dotyku, zapobiega odpady pasty do zębów, jest kompatybilny z każdym rodzajem pasty do zębów.Wspaniałe akcesoria do łazienki, aby trzymać się z dala od bałaganu i bakterii.Fajny styl życia, zachęca do ciebie żyć lepiej.

Opinie

Mcallenkiy S 88
2020-11-30
5/5
Ļoti ātra piegāde. Uz Latviju 10 dienās.

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: uchwyt na szczoteczki do zębów UV, regał, stojak na szczoteczki do zębów, 100 Watt led smd, akcesoria łazienkowe odporne, szczoteczka do zębów z mąki pszennej słomy miękka, uchwyt zraszacz akcesoriów do łazienki, do pasty do zębów, 1000 led, ściana rattan.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.