• Strona główna
  • KQTFT wymienne nauszniki dla MB Quart Phone 400 zestaw słuchawkowy super miękkie kilka batonów poduszki etui dla słuchawek poduszki filiżanki

  • Numer Modelu: Dla MB Quart Phone 400 Słuchawki
  • Materiał: Skóra
  • Pakiet: TAK
  • Rozmiar: Standard
  • marka: KQTFT
  • Typ Towaru: Nauszniki

Przy użyciu zestawu słuchawkowego efekt dźwiękowy będzie stawać się coraz bardziej odpowiednie dla własnego kanału.Jednak bakterie na амбушюрах również powoli rosną, i stare nauszniki też się starzeją, ale nie chcesz ich wyrzucać.Tak więc, kłopoty??

---Nie martw się !W naszym sklepie można znaleźć zastępstwo амбушюрам dla każdej marki i każdego modelu słuchawek.Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego modelu, zawsze możesz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, zdecydują się ją za ciebie.

✎ Szczegółowo:100% nowe i wysokiej jakości & nie pochodzàcych

✎ Materiał:Super Miękka Białka Skóra Oraz Miękka Gąbka

✎ Kolor:Czarny

✎ Lista przedmiotów: 1 para poduszki ( 2 szt.) (nie dołączone słuchawki)

✎ Pasuje do: MB Quart Phone 400 słuchawek .

※Obietnica:proszę, daj nam znać przed wyjazdem każdy negatywną opinię, 1 punkt,2 punkty niski DSR lub otworzyć wszelkie spory, proszę dać nam szansę, aby rozwiązać wszelkie problemy, a my postaramy się zrobić wszystko, aby zaspokoić swoje potrzeby !!! ※

※Zdjęcia Produktów Zostały Wykonane W Naturalnej Formie※

※Jeśli płatność nie powiodła się, proszę, zmień metodę płatności※

◇Jeśli masz jakieś pytania, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez "zadaj pytanie sprzedającemu", staramy się odpowiedzieć na twoje e-maile jak najszybciej, z powodu dużej ilości codziennych przychodzących e-maili i różnicy w strefach czasowych, nie możemy odpowiedzieć na twoje e-maile natychmiast, Proszę, pozwól nam odpowiedzieć w ciągu 1-2 dni roboczych.

Opinie

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: dźwiękowa naklejka, dźwiękowa naklejka, naklejka na głośnik, naklejka audio głośników, siedziba zestaw z mikrofonem, zestaw słuchawkowy oneodio, dioda kota zestawu słuchawkowego, jbl pad, opaska na głowę zestaw słuchawkowy, zestaw profesjonalny.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.