• Strona główna
  • Diamentowa korona do betonu, żelbetu, cegły 68mm CACC concrete M16 5D DISTAR

  • marka: DI STAR

Diament cegła, beton i żelbet CACC concrete magnet 5D DISTAR jest przeznaczony do wiercenia na sucho płyt.Jako narzędzie używane, wiertarka i wiertło w безударном trybie.

Do bardziej pomyślnego wyniku w procesie wiercenia otworów pod gniazdka zalecane napędy o mocy 800 Watów.

Cechy charakterystyczne

Narzędzie wyróżnia się dobrym źródłem informacji, przedstawiony w trzech średnicach (68, 72 i 82 mm), a także ma następujące zalety:

Szybkie zanurzenie;

Dzięki obecności турбосегментов zmniejsza tarcie i poprawia usuwanie żużla z obszaru wiercenia;

Około 100 otworów w неармированном betonie.

Gdzie kupić:

Nowość od Di-star przedstawione w naszym katalogu wszystkimi trzema rodzajami wielkości.Kupić narzędzia diamentowe można, jak poprzez zgłoszenie przez stronę internetową, jak i osobiście odwiedzając nasz sklep narzędzi diamentowych.

Pracować z nami korzystne i wygodne, ponieważ możemy bezpośrednio przedstawiamy marka Połtawa na rynku Sankt-Petersburga, dlatego zawsze wspieramy dostępność towaru i kupującego oferujemy przystępne ceny na profesjonalną produkcję.

Opinie

Bdobehko 91
2020-11-24
5/5
Came in a large box)))) I first thought mixed up, and there are booklets. The Crown is very good like the price of it. But the quality is best.

Bądź pierwszym który napisze recenzję!

Ocena

Tagi: diamentowa korona do płytek, Rdzeń, koronowa płytki, zestaw дыроколов, narzędzia diamentowe, space star Mitsubishi, diamentową корончатое wiertła wiercenie suche, Znajduje się świder przecinak 25 mm, narzędzie do płytek, 125 tarcza diamentowa.

Wsparcie 24/7

Usługi.

100% Zwrot pieniędzy

Zwrotny Wymiana.

Dostawa na całym świecie

Szybka wysyłka.