O nas

Pomysł na stworzenie marki odzieżowej QUARELLE narodził się w 2015 roku, lecz jej założyciele z powodzeniem tworzą damskie kolekcje już od 2000 roku.

Misja QUARELLE, która od początku przyświeca jej twórcą jest, by zaspokoić potrzeby kobiet, pragnących ubrać się elegancko, schludnie, tanio i w produkty wyprodukowane i zaprojektowane w Polsce. Zebrane od 2000 roku doświadczenia pozwalają nam być producentem odzieży damskiej świadomym potrzeb prawdziwej kobiety. Jako marka licząca się w świecie mody damskiej wiemy, że prawdziwe piękno jest już naturalnie wpisane w istotę kobiecości. Jako producent sukienek, producent bluzek damskich, producent bolerek i tunik nie staramy się zatem kobiet kategoryzować.

Styl

Styl QUARELLE widać doskonale w jej produktach, które cechuje prosta forma, ciekawa stylistyka, doskonale dobrane tkaniny, oraz idealny krój fasonów. Nasz produkt, kierujemy do wszystkich kobiet, poszukujących ubrań pasujących na różne wyjątkowe okazje jak i ceniących sobie klasyczną elegancję i prostotę w codziennym użytkowaniu.

Produkowana przez nas odzież damska służy jako podkreślenie piękna, i stylu. Bluzki damskie, sukienki, bolerka marki Quarelle podkreślają wrodzoną elegancję, wydobywają i podkreślają piękno i styl każdej dziewczyny i każdej kobiety. Gwarantujemy, jako Quarelle, duży wybór sukienek, bluzek damskich, tunik i bolerek charakteryzujący się nienaganną jakością i ekskluzywnym designem. Nadążamy za trendami i jesteśmy ich świadomi, jednak nie jesteśmy ich więźniami.

Oferta

QUARELLE ma w swojej ofercie przede wszystkim :
• sukienki młodzieżowe,
• sukienki koktajlowe,
• sukienki na wesele,
• sukienki na komunię,
• sukienki na studniówkę
• sukienki wieczorowe

Jeśli interesują Cię modne wzory utrzymane w najnowszych trendach zarówno fasonów, jak i tkanin to produkty marki QUARELLE są wyborem właśnie dla Ciebie